Власник прибудови до екс-кінотеатру імені Котляревського запевняє: припису про демонтаж не отримував

Автор: Віталій Крицький, 30 жовтня, 16:10

Фото: Прибудова до екс-кінотеатру імені Котляревського


Про це у коментарі повідомив Олександр Калуцький, один із засновників ТОВ «Старнайт», що наразі орендує Будинок дворянського зібрання під кафе та нічний клуб.

«Про те, що ТОВ «Старнайт» вручили припис, я нічого не знаю. Нічого не отримував ні я, ні директор юридичної фірми. Якщо хтось комусь там заніс якісь папірці, то я не вважаю, що це було повідомлення. Я впевнений, що ніяких доказів про отримання моїм директором будь-яких приписів у влади немає», – розповів підприємець.

Олександр Калуцький також додав, що якщо влада поверне кошти, які орендар вклав у прибудову, то він не буде перешкоджати демонтажним роботам:

«Якщо намагатимуться демонтувати – будемо протестувати, викликати поліцію. Одна й та сама влада спочатку дозволяє будувати, потім забороняє. А ми вклали гроші, й не розраховували, що потім скасують дозволи. Ми мали всі відповідні документи. Але якщо повернуть кошти, щоб ми вийшли в нуль– нехай зносять».

Нагадаємо, 24 жовтня інспекція по контролю за благоустроєм вручила ТОВ «Старнайт» припис на демонтаж незаконної добудови до пам’ятки національного значення Будинку дворянського зібрання (колишній кінотеатр Котляревського). Згідно з документом, підприємець має 1 місяць на те, щоб знести споруду й привести в належний стан прилеглу територію.

У разі якщо власник самостійно не виконає вимогу припису, то прибудову демонтує Інспекція, а з ТОВ «Старнайт» будуть розірвані усі договори на оренду приміщень у цій будівлі.

Опублікована: 30 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація