Власник прибудови до екс-кінотеатру Котляревського заборгував місту більше мільйона гривень

Автор: Аліса Куценко, 5 грудня, 12:20

Фото: Власник прибудови до екс-кінотеатру Котляревського заборгував місту більше мільйона гривень (Олександр Калуцький на фото - зліва. Фото Олега Журавльова)


Документи про оплату, проект реставрації, дозвіл на розташування від Міністерства культури та інституту «УкрНДІпроектреставрація» чекають від власників за тиждень.

Про це повідомив депутат міської ради Дмитро Сенчакович у середу, 5 грудня, коли журналісти зібралися на анонсовану зустріч представників міської влади та підприємців:

«Хотілося б у підприємців ще побачити документи по сплаті оренди кінотеатру Котляревського, тому що за нашою інформацією, заборгованість складає близько 1 мільйона 300 тис грн на сьогоднішній день. А озвучено було, що заборгованості ніякої немає».  

Але другий круглий стіл з підприємцями не відбувся через те, що ті не встигають оформити необхідні документи.

Як зазначив секретар міської ради Олександр Шамота, міська влада, поліція, представники депутатського корпусу та комісії з розумінням поставилися до прохання підприємців:

«Міська влада готова йти на компроміси. Ми готові до діалогу, просимо від підприємців аналогічних адекватних законних дій».

Наступна зустріч відбудеться в середу, 12 грудня.

Опублікована: 5 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація