1 листопада 4 дрони-камікадзе влучили у цивільний об’єкт у Полтаві, внаслідок чого згоріло вантажне відділення «Нової пошти».

На той момент на пошті готувалася до відправки нова партія пуховиків із нової колекції Katsurina  2223. Внаслідок російських обстрілів бренд зазнав втрат на понад 1 млн грн, адже усі пуховики згоріли. 

Про це на своїй інстаграм-сторінці повідомляє бренд:

«Основне виробництво Katsurina розташоване у Полтаві. Так вийшло, що збитий ворожий дрон впав на вантажне відділення «Нової пошти», де саме в цей час на відправку готували партії пуховиків із нової колекції. Виробництво в умовах війни – це виклик і ми його прийняли, як мільйони українців, які залишилися і продовжують підтримувати економіку держави».

Нагадаємо, «Нова пошта» шукає тимчасове приміщення у Полтаві на час відбудови знищеного росіянами відділення. Нове складське приміщення потрібне на 2 місяці, поки триватиме відновлення відділення #1. 

Нове приміщення шукають через суттєві руйнування та пожежу після влучання дрона.  Через обстріл пошкоджена техніка й речі, які зберігалися на складі, але відправникам відшкодують вартість майна. На місці нині працюють рятувальники та правоохоронці, а робота відділення припинена.

Слідчі СБУ Полтавщини розпочали документування воєнного злочину росіян – обстрілу дронами-камікадзе цивільних об’єктів у Полтаві. Провадження відкрили за статтею порушення законів та звичаїв війни. Нині на місці події працюють слідчо-оперативні групи полтавського СБУ, поліції та прокуратури.

Loading...