Фото
Фото

Крім 17 тис. грн штрафу, водій сплатить 420 грн судового збору

Київський районний суд наклав штраф у 17 тис. грн на водія ТОВ «Люкс Полтава 2009».

13 жовтня водій фірми перевозив у автобусі 43 людини на маршруті № 54 «Південний вокзал – ГРЛ». Так водій порушив постанову Кабміну щодо запровадження карантинних заходів та тимчасові рекомендації МОЗ на перевезення пасажирів. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Із судової ухвали відомо, що водій перевозив більше пасажирів, аніж місць для сидіння. Водій пояснив, що про таку вимогу не знав, а в «час пік» було багато пасажирів. Тому просив суворо не карати.

Окрім 17 тис. грн штрафу, водій сплатить 420 грн судового збору. Нині чоловік ще може оскаржити постанову.

Співвласник фірми «Люкс Полтава 2009» Юрій Лупаєнко розповів ЗМІСТу, що про карантинні обмеження водіїв попереджують. Але якщо водій порушує обмеження, то він самостійно несе відповідальність:

«Особисто моя думка, що це порушення Конституції України, а карантинні обмеження суперечать законодавству. Чого суди приймають, з моєї точки зору, незаконні рішення, я не можу сказати. Якщо навіть Конституційний суд прийняв рішення, що карантин – це незаконно. Крім того, суди такими діями ведуть до того, що ніхто не буде працювати, усе зупиниться».

Нагадаємо, що 23 жовтня суд ухвалив оштрафувати двох водіїв за порушення карантину. Патрульна поліція склала 66 адмінпротоколів 1 до 20 жовтня за порушення постанови Кабміну та МОЗ.

ЗМІСТ розповідав, як працюють приватні перевізники під час «червоної» зони в Полтаві.

Також у місті автобуси перевіряла Держпродспоживслужба.

Довідка

ТОВ «Люкс Полтава 2009» зареєстровано у 2009 році. У фірмі зареєстровано 102 транспорти. У серпні компанія отримала дозвіл на перевезення пасажирів на 6 маршрутах, зокрема на № 57 «ГРЛ – Левада» та № 51 «Південний вокзал – Алмазний – Половки – Південний вокзал».

Loading...