photo_2022-06-24_09-20-53

Бокс американського виробництва, доставлений між боями з Харківського напрямку, можна виграти до 20:00 24 червня.

Благодійний аукціон триває у телеграм-каналі «Ми готові. Полтава». Кожен охочий може зробити ставку (мінімальний крок – 100 грн), переможця визначать за найбільшою ставкою. 

Вказану суму переможець перераховує на проєкт з придбання пікапа для полтавських військовослужбовців. Наразі полтавці зібрали 20% від необхідної суми – 38,5 тис. грн, необхідна сума – 185 тис. грн.

Потреба у пікапі дуже гостра. Таке авто має запас міцності та високу прохідність, тож дасть можливість ефективно виконувати бойові задачі у віддалених та важкодоступних місцях, де такі автомобілі мають перевагу над важкою технікою, яку використовують окупанти, а також підвищить швидкість та покращить можливість переміщення військових між позиціями.

Раніше волонтери розігрували тубус для транспортування гранатомета NLAW, книгу з автографом Бориса Тристанова «Провінційний архітектор», сертифікат на патріотичне тату та ігрову футболку ФК «Ворскла», тубус з-під протитанкового ракетного комплексу Javelin, патріотичне тату, книгу Сергія Жадана з автографом автора «Антена» та книгу «Ukraїner. Країна зсередини», марки серії ««Русский воєнний корабль ... всьо», вузлову ляльку-мотанку та транспортно-пусковий контейнер ПТРК «Стугна-П».

Усього вдалося зібрати 66 тис. 484,67 грн. Кошти передавали до «Полтавського батальйон небайдужих» на придбання амуніції, на проєкт з придбання квадроцикла та пікапа на краудфандинговій платформі ЗМІСТу.

Фото Катерини Пєшикової

Loading...