Уродженець Донецької області Сергій Наріжний загинув 21 січня.

Про це 24 січня повідомили у Пирятинській міській раді. 

До повномасштабного вторгнення 48-річний Сергій Наріжний жив у Великій Кручі. Професію техніка-механіка чоловік здобув навчаючись у Березоворудському аграрному технікумі. Протягом 1993-1994 років він проходив строкову службу в лавах ЗСУ.

Вперше Сергія Наріжного мобілізували у 2014 році, вдруге – 26 лютого минулого року. Воїн загинув 21 січня внаслідок мінометного обстрілу українських позицій поблизу Красної Гори, що на Донеччині.

Церемонія прощання із загиблим військовослужбовцем відбудеться 25 січня о 10:00 на площі біля адмінбудівлі Пирятинської міської ради. Об 11:00 прощання із Сергієм Наріжним відбудеться у селі Велика Круча у парку імені Оксанченка. У героя залишилися дружина та донька.

Вічна пам’ять захисникові.  

Іван Кальник з Лубенського району загинув 21 січня під час ворожого штурму позицій українських військових. Воїн зазнав мінно-вибухового поранення.

Панахиду на честь загиблих Анатолія Олійника та Анатолія Петренка відслужили 24 січня у Свято-Успенському соборі. Воїнів поховали на Затуринському кладовищі.

Солдат Валентин Криворучко поліг 13 січня, виконуючи бойове завдання у Донецькій області. Попрощалися з солдатом 23 січня у Міському палаці культури Кременчука.

Loading...