p1Jw3KW4zd7m2D2h

15 грудня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві відбувся матч 17 туру між полтавською «Ворсклою» та львівськими «Карпатами». Матч для обох колективів був надважливим, адже зустрічалися 11 та 12 команди першості, які перед звітним туром мали однакову кількість очок. Саме господарі поля відкрили рахунок. Бразильський легіонер Луїзао відзначився першим голом у сезоні.   Проте перевага протрималася […]

15 грудня на стадіоні «Ворскла» у Полтаві відбувся матч 17 туру між полтавською «Ворсклою» та львівськими «Карпатами».

Матч для обох колективів був надважливим, адже зустрічалися 11 та 12 команди першості, які перед звітним туром мали однакову кількість очок. Саме господарі поля відкрили рахунок. Бразильський легіонер Луїзао відзначився першим голом у сезоні.

«Ворскла» перемогла «Карпати» у двобої аутсайдерів

Проте перевага протрималася менш ніж десять хвилин. Масована атака «Карпат» завершилася голом у виконанні Александру Бойчука. Та вже за лічені хвилини у ворота львів’ян суддя призначив пенальті. Точку взявся виконувати Денис Васін і не схибив.

Другий тайм був більше сповнений емоцій. Футболісти фолили, а от до забитих м’ячів справа не доходила. У підсумку 2:1 – «Ворскла» здобула перемогу.