«Ворскла» зазнала поразки у битві аутсайдерів

Автор: Богдан Проскуров, 10 листопада, 08:51

9 листопада у Львові на стадіоні «Україна» відбувся матч між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою».

Уже на першій хвилині ворскляни пропустили перший гол. Мартиненко не зміг прийняти м'яч, а Ренан пробив точно у сітку воріт Дмитра Різника – 1:0.

Наприкінці першого тайму ворскляни взагалі залишились у меншості. Лeїзао поставив підніжку Сабіно і отримав другий «гірчичник» та вилучення. А за лічені хвилини Баєнко сфолив у власному карному майданчику та заробив пенальті. Удар з 11-метрової позначки реалізував Педро.

Наприкінці другого тайму полтавці взагалі залишились у дев'ятьох, а Мартиненко напрацював на вилучення. Але львів'яни, маючи чисельну перевагу у два гравці, більше не забивали. У підсумку 2:0 – «Ворскла» поступається «Львову» у битві аутсайдерів та закріпляється на останній сходинці.

Опублікована: 10 листопада 2019