Вперед до горизонтів. ОДА приймає заявки на участь в конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини»

Автор: Анна Єгорова, 19 липня, 15:53

Як анонсувала директорка Департаменту економічного розвитку ОДА Інна Іщенко, з 18 липня розпочався прийом заявок на участь в конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини». Умови участі та етапи конкурсу зафіксували у відповідному Положенні. Дедлайн подачі ініціатив 18 серпня. 

У конкурсі можуть брати участь:

  • Громадяни України, потенційні підприємці, які мають власну оригінальну бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів;
  • Зареєстровані фізичні особи підприємці, які мають обґрунтовану бізнес-ідею для інвестування;
  • Юридичні особи, які мають наміри до розширення існуючого виробництва або активізації додаткових напрямів діяльності за рахунок інвестування;
  • Ініціатори START-up, в тому числі бізнес-активне студентство та молодь.

Конкурс відбудеться в три етапи: відбір проектів, навчання, визначення переможців.  Ініціатори кращих проектів матимуть змогу презентувати свої роботи в роботі виставки-експозиції перед учасниками та гостями Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості», який відбудеться 12 жовтня 2017 року. 

На першому етапі конкурс оцінюватимуть за 100-бальною шкалою за критеріями:

Критерій

Бал

1

Відповідність та повнота змісту наданої інформації вимогам реєстраційної форми

20

2

Відповідність опису інвестиційного проекту вимогам конкурсу ( відповідність галузевій тематиці, передбаченість створення робочих місць, досягнення економічного ефекту)

20

3

Ступінь новизни та інвестиційної привабливості, закладеної в основу проекту

30

4

Наявність у автора об'єктів інтелектуальної власності, організаційних та інших переваг по відношенню до конкурентів, які працюють в описуваній в проекті сфері

30

 

 Для участі необхідно:

  1. Детально ознайомитися з Положенням про конкурс.
  2. Сформулювати бізнес-ідею, реалізація якої потребує інвестиційних ресурсів.
  3. Створити інвестиційний проект, який буде відповідати вимогам конкурсу: належати до одному з пріоритетних галузевих напрямів, передбачати створення нових робочих місць та отримання економічного ефекту.
  4. Заповнити заявку, детально описавши проект.

Для подачі завки учаснику необхідно надіслати її на e-mail Департаменту: dfert@adm-pl.gov.uadfert.oda@gmail.com або ж заповнити подібну електронну анкету за посиланням.

 Нагадаємо, Департамент ініціював конкурс в рамках реалізації цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки. 

Каріна Тютюнник за матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

Опублікована: 19 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація