«Всі сили кинуть», аби встигнути до першого рейсу – Підрядник про ремонт полтавського аеропорту

Автор: Каріна Тютюнник, 10 квітня, 18:08

Фото: Аеропорт Полтава ремонтуватимуть у прискореному режимі (Джерело - www.telegraf.in.ua)


До обіцяного першого рейсу з полтавського аеропорту залишилося майже три тижні, договір на ремонт самої будівлі уклали лише зараз. Угоду отримало полтавське ТОВ «БК "Центр-буд"».

Як повідомляють на сторінці Facebook-спільноти Держзакупівлі Полтавщина, договір уклали сьогодні, 10-го квітня.

За капремонт існуючої будівлі аеровокзалу ПОКП «Аеропорт-Полтава» з улаштуванням міжнародного пункту пропуску фірмі заплатять 25 млн 650 тис. грн.

За ці кошти підрядник повинен замінити облицювання стін, зробити стелю з металопластику, улаштувати нові плінтуси, обшити стіни гіпсокартоном, замінити двері, усилити ригель (забетонувати балки та прогони і підсилити ригелі стальними обоймами). Також, потрібно замінити вікна, прокласти трубопроводи для водопостачання і каналізації, встановити умивальники, унітази та необхідне технологічне обладнання (металошукачі, транспортери, системи реєстрації пасажирів, електрообладнання та інше).

Як виглядає аеропорт всередині (Джерело - poltava.to)

Чи встигне фірма виконати роботи за три тижні, ми вирішили дізнатися у самого підрядника.

«За найкоротший термін ми повинні закінчити, щоб 2-го травня полетів літак. Всі сили кинуті для цього», – запевнив керівник фірми Сергій Штрікуль.

За словами керівника, на об’єкті працюватимуть не менше 50 працівників.

Нагадаємо, Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА оголосив про проведення відкритих торгів на капремонт аеропорту 7-го березня. Спочатку планували витратити на роботи 26 млн 257 тис. 915 грн. Під час редукціону вдалося знизити вартість до 25 млн 650 тис. грн – саме цю ціну запропонувало «БК "Центр-буд"».

Опублікована: 10 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація