Вулиця Соборності у Полтаві стала локацією для реклами румунського бренду кави

Автор: Лілія Удоденко, 29 червня, 11:58

Фото: Вулиця Соборності у Полтаві стала локацією для реклами румунського бренду кави


Фотограф Максим Войко відзняв Полтаву для реклами румунського бренду кави та розповів, як співпрацювати з рекламодавцями із-за кордону.

Полтавець фотографує більш як 5 років, останні 2 займається комерційними зйомками. Спробував себе у різних стилях – від портретів до реклами послуг. Рекламу кави він відзняв з моделлю Романом, з яким був знайомий за попередніми зйомками:

«Роман додав фото до себе на сторінку і його замовники, з якими він співпрацює, виявили бажання розпочати співпрацю зі мною. Я був здивований, але готовий до роботи. За завданням я повинен був зробити незвичайну рекламу кави для румунського бренду».

Максим Войко вирішив знімати рекламу прямо у місті: ранок, кава і людина, яка насолоджується кавою. Так, він зробив ранкові кадри на Білій альтанці, у центрі міста та на каштановій алеї. 

Кадри із реклами

На світлинах модель сидячи на землі п’є каву, а на одній загорнутий у ковдру, що передає ранкове пробудження. 

«Замовник з Румунії був в захваті від фотографій та короткого відео, яке я їм надіслав у той же день, адже так роблю на кожній зйомці. Але я був шокований іншим – нещодавно мені повідомили, що згодом в Румунії буде білборд з фото, яке зробив я у нашому місті. Дивно, але замовники з Європи готові платити кошти за подібну зйомку і замовляти її в Україні. Але у Полтаві таких замовлень дуже мало. Я написав полтавським кафе, ресторанам про те, що готовий співпрацювати, але багато хто говорить, що їм достатньо фото на телефон».

Фотограф говорить, що готовий до нестандартної реклами магазинів чи послуг, якщо замовники згодні. У Максима Войко замовляють зйомки й іноземці, які живуть в Полтаві.

У Максима Войко замовляють зйомки й іноземці

Як говорить фотограф, то творчі зйомки почалися із незвичайної зйомки. Стилістка із Києва хотіла реалізувати проєкт для публікації у журналі:

«Я придумав вийти у звичайне поле і розвісити одяг на деревах та мотузках. Головною умовою зйомки було показати жіночій і чоловічий характер, тож експериментували з образами та локацією».

Зйомка із стилісткою

За словами Максима Войко, він сподівається, що в Полтаві комерційні зйомки стануть популярнішими. Але можливо, і навпаки – невеликі міста стануть знахідкою для європейських замовників. Сам фотограф мріє поїхати подорожувати і там займатися подібними зйомками, адже питання вартості в Європі та Україні кардинально різні. 

Фото Максима Войко

Опублікована: 29 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація