Фото з презентації книги

До книги Олега Скирди увійшли описи боїв, списки загиблих та інформація про концтабори тощо.

У вступі книги «У вересні 1941 Київське оточення. Спогади, свідчення, документи» автор описав загальну картину оточення, яке займало частину Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Київської областей. Далі Скирда описує бої та події, які відбувалися на території Полтавської області, зокрема Лохвицької, Пирятинської, Лубенської громад. 

«Сюди увійшли описи боїв, виходу з оточення, списки загиблих та інформація про концтабори які були розташовані в Хоролі, Кременчуці, Полтаві тощо. У цих таборах люди жили в нелюдських умовах і я про це розповів у книзі». 

Інформацію для створення книги автор збирав з архіву, з періодики у якій часто друкували листи учасників Другої світової війни. Отримував інформацію з архіву СБУ Полтавської області:

«Багато чого розповіли люди. Я приїздив до батьків, брав велосипед та їхав селами де відбувалися ці події. І нотував все в зошит, а пізніше записував на диктофон. Я  почав збирати інформацію ще 20 років  тому».

Наразі вийшло 2 тиражі по 100 екземплярів цієї книги. 

Зараз автор збирає інформацію про ті події які відбувалися на території Артскладів та планує видати книгу. Також  хоче доповнити книгу У вересні 1941 Київське оточення. Спогади, свідчення, документи та перевидати її.

Loading...