Вже за три тижні розглянуть справу знесення прибудови до екс-кінотеатру Котляревського

Автор: Вікторія Баберя, 15 листопада, 11:32

Фото: За позовом ТОВ «Старнайт» відкрили провадження та назначили дату судового засідання


Ухвалою суду від 12 листопада прийняли позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адмінсправі за позовом ТОВ Старнайт». Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Перше підготовче судове засідання призначили на 4 грудня о 14:30 в Полтавському окружному адмінсуді.

Суддя Світлана Сич задовольнила клопотання представниці позивача Галини Марченко про витребування доказів від міськради.

Зокрема, це лист Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області від 17.10.2018 №1016-1.19/2066. Адже саме цей він став підставою ухвалення рішення міської ради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31».

Тож до 28 листопада юрвідділ має надати до суду засвідчену належним чином копію даного документу.

Зазначимо, 6 листопада ТОВ «Старнайт» подало позовну заяву до суду. Власники позиваються до Полтавської міськради, Інспекції з контролю за благоустроєм та вимагають визнати протиправними та скасувати наступне: рішення міськради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31»; припис Інспекції щодо демонтажу МАФу.

Нагадаємо, інспекція вручила ТОВ «Старнайт» припис на демонтаж незаконної добудови до пам’ятки національного значення Будинку дворянського зібрання. Згідно з ним власник має до 23 листопада за власний рахунок демонтувати тимчасову споруду та привести зазначену територію до попереднього стану. Інакше прибудову демонтує Інспекція, а з ТОВ «Старнайт» розірвуть усі договори на оренду приміщень у цій будівлі.

Опублікована: 15 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація