Часткове відшкодування вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області пропонують мешканцям Полтавської територіальної громади.

Зокрема, про це повідомляють у відділі реалізації молодіжної політики та сім'ї Департаменту культури молоді та сім`ї Полтавської міськради:

«Незабаром закінчиться навчальний рік і розпочнеться чудовий час для ваших дітей – літні канікули. Щоб ваша дитина провела це літо з користю для здоров’я, отримала багато позитивних емоцій та вражень пропонуємо скористатися  частковим відшкодуванням вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області».

Щоб скористатись частковим відшкодуванням потрібно самостійно обрати дитячий табір, який знаходиться на території Полтавської області та зв’язатись із закладом, щоб отримати письмову згоду на забезпечення дитини послугами з оздоровлення, після чого звернутись у ЦНАП.

Розмір відшкодування становить 2 прожиткових мінімуми для дитини віком від 6 до 18 років, але не більше 70% вартості путівки.

Перелік закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області. Світлина - відділу реалізації молодіжної політики та сім'ї ДКМС ПМР
Покрокова інструкція. Світлина - відділу реалізації молодіжної політики та сім'ї ДКМС ПМР
Loading...