Школа на Дніпропетровщині (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

З 7 травня в області скасовують обмеження «червоної» зони карантину і послаблюють карантин. У зв’язку з цим 11 травня школи можуть повернутися до повноцінної роботи.

Школи будуть працювати з обмеженнями «жовтої» зони. Навчальний процес і харчування дітей в закладах освіти проходитимуть із дотриманням усіх карантинних вимог.

Заборонено:

  • відвідування закладів освіти здобувачами у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50% людей;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів.

У Кременчуці з 11 травня уроки для учнів проводитимуться за денною формою навчання у дві зміни. Про це повідомив директор департаменту освіти Геннадій Москалик. Він наголосив, що за необхідності адміністрації шкіл можуть організувати по 1-2 уроки в дистанційній формі для учнів 5-11 класів.

Нагадаємо ЗМІСТ писав як працюватимуть після послаблення карантину заклади харчування. Також свою роботу поновили автостанції.

Loading...