Ілюстративне фото ліцею (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

З 25 січня, одразу по завершенню локдауну, у полтавських школах починається навчання. В умовах карантину діятимуть обмеження, що регулюють навчальний процес.

Про це повідомили в Управлінні освіти Полтавської міськради та Міністерство освіти і науки 21 січня.

З 25 січня в Україні діятимуть обмеження адаптивного карантину, який триваматиме щонайменше до 28 лютого. Ці обмеження передбачають, що:

  • в одній групі чи класі може бути не понад 20 людей. Це стосується і дошкільної, і загальної середньої, і позашкільної, і спеціалізованої мистецької освіти;
  • у школі не можна продовжувати очне навчання, якщо на самоізоляції через контакт з інфікованою коронавірусом людину перебувають понад половина учнів та персоналу;
  • проводити вистави, концерти і свята з учнями з різних класів, чи груп.

Відмовитися від дистанційного навчання можна буде завдяки покращенню епідеміологічної ситуації. За словами Міністра освіти Сергія Шкарлета, молодші класи після локдауну можуть повернутися до повноформатного навчання, а старша школа навчатиметься за змішаною формою.

22 грудня до Полтави приїжджав Сергій Шкарлет. Він говорив про навчання в умовах децентралізації, складнощі «дистанційки» для української освіти та реформування університетів та академій. Детальніше про це ми розповідали тут.

Цьогоріч освіта здебільшого перейшла на дистанційне  навчання. Паралельно з цим триває важлива реформа інтернатних закладів, що знову ж ускладнюється карантином. Про те, як реформуються і переживають карантин заклади освіти Полтавщини у нашому інтерв'ю з очільницею Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Вітою Ковальською.

Loading...