Як у Полтаві допомогти безпритульним тваринам під час морозів
Як у Полтаві допомогти безпритульним тваринам під час морозів

(Фото –informator.press)

Протягом наступного тижня триватиме суттєве похолодання, адже температура знизиться до 25 градусів нижче нуля. За таких умов безпритульним тваринам складно вижити без допомоги.

Якщо тварина заховалася від холоду у під’їзді, не виганяйте її на вулицю. Це може коштувати їй життя. Про це повідомляють в Держпродспоживслужбі Полтавщини 16 січня.

Якщо ви знайшли тварину, яка сидить чи лежить на вулиці та потребує допомоги – намагайтеся її зігріти. Ви можете впустити її в тепле приміщення, або якщо тварина маленька спробувати притулити її до себе під куртку.

Також важливо, щоб тварини не голодували взимку. Якщо ви зібралися нагодувати тварину, то до цього потрібно ставитися відповідально.  Не слід давати тваринам зіпсований хліб, солоні горіхи чи сухарики. 

Для птахів можна зробити годівнички та наповнити їх зерном, підвісити шматочок сала, подрібнити волоський горіх. 

Важливо підгодовувати птахів, які залишилися на водоймах, зокрема лебедів, диких гусей та качок. Замість хліба краще використовувати злегка відварені зернові: перлову крупу, ячмінь. Також можна придбати спеціальний корм для свійських птахів.

Раніше ЗМІСТ писав про, те як можна допомогти безпритульним тваринам у Полтаві. 

Нагадаємо, з настанням холодів організації, які допомагають безпритульним тваринам, потребують більше теплих речей, підстилки та палива для обігріву приміщень, де перебувають тварини. Як та чим допомогти організаціям Полтави можете дізнатися тут.

Loading...