Вакцинація у Полтаві. Ілюстративне фото
Вакцинація у Полтаві. Ілюстративне фото

Джерело – Полтавська ОДА

Медики, освітяни та люди віком понад 60 років належать до пріоритетних груп з вакцинації через високі ризики захворіти на коронавірусну хворобу. На Полтавщині щеплення цих категорій просувається різними темпами.

Про це повідомив керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я та Радник Міністра охорони здоров’я з питань імунізації на громадських засадах Олександр Заіка 19 жовтня.

За даними Олександра Заіки, Полтавщина перебуває на 3-му місці за рівнем охоплення вакцинацією людей віком від 60 років. Станом на 16 жовтня першу дозу щеплення отримали 33,2% людей, а обидві – 28,1%. 

Вищі за ці показники мають місто Кив та Львівська область. Середній в Україні відсоток щеплення людей з групи 60+ становить 22,9% першою дозою та 19,1% обома дозами вакцини.

За вакцинацією освітян Полтавщина станом на 15 жовтня серед областей мала найвищий відсоток: 87% щеплених першою дозою та 68% повністю вакцинованих. В Україні цей показник на рівні 81% щеплених однією дозою і 54% – двома дозами вакцини.

За інформацією Олександра Заіки, станом на 4 жовтня 79% медиків на Полтавщині вакцинувалися першою дозою і 70% обома. Область посіла 17 місце за охопленням щепленнями медиків.

В Україні середній відсоток вакцинації медичних працівників становить 81% однією дозою та 64% двома.

Серед найпоширеніших несприятливих реакцій на вакцинацію проти COVID-19 виділяють головний біль та підвищення температури. Як часто їх фіксують у різних вакцин, читайте тут.

Loading...