Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото – ldubgd.edu.ua

До Полтавщини евакуювали коледжі, заклади профтехосвіти та університет, які працювали на Луганщині та Донеччині.

Про це ЗМІСТу повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 23 червня під час брифінгу. 

Нині в області працюють понад 10 фахових коледжів і закладів профтехосвіти, які евакуювали евакуювали з Донеччини та Луганщини. 

З Донецької області переїхали 5 закладів фахової передвищої освіти: обласний коледж спортивного профілю імені Бубки, Покровський педагогічний, Бахмутський і Маріупольський коледжі культури і мистецтв, а також Бахмутський медколедж.

До Полтави, Миргорода та Лубен переїхали усі факультети та відокремлені підрозділи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Їхній перелік можна знайти тут

Також навесні частина викладачів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна евакуювалися до Полтави й викладали для студентів в онлайн-форматі. До філії у Кременчуці переїхали викладачі та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, як і до філії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у Полтаві. 

Loading...