4

На зустрічі у Полтавській ОДА 15 квітня були присутні представники різних торгових мереж, адже голови громад Полтавщини скаржилися на порушення карантину у мережах супермаркетів.

Серед мереж, до яких влада має претензії щодо недотримання карантину є «Епіцентр», Мetro та «АТБ». Про це Олег Синєгубов сказав під час зустрічі з полтавськими підприємцями 16 квітня:

«Учора була зустріч із мережами і є великі претензії. І до "Епіцентру" зокрема. У них 90% товарів – будівельні матеріали. Вони говорили, що працюють у межах замовлень через інтернет, але там ходять між полицями відвідувачі. Так не має бути. Нехай працює тільки 1 каса. І вони погодились із нашими зауваженнями, але і зараз є порушення».

Влада у громадах повідомила керівництво області, що має претензії до роботи магазинів найбільших мереж. Після цього представників компаній збирали на нараду у Полтаві. За його словами, місцева влада повідомляла про те, що у крамницях не дотримуються соціальної дистанції в черзі, а адмінітсрація не стежить за кількістю відвідувачів у супермаркетах (на 1 клієнта має бути 10 кв.м торговельної площі:

«Від голів громад були зауваження до роботи супермаркетів та мережевих. Це великі мережі, не буду називати, але до них зауваження були. Я особисто такого не бачив, хоч відвідую ринки і супермаркети, але не виключаю, що може в години пік в населених пунктах таке буває. Ми проговорили ще раз необхідність дотримання вимог карантину і можливі наслідки».

На нараді представники бізнесу не заперечували щодо дотримання карантину і сказали, що стежитимуть за ситуацією у крамницях.

Також у Полтавській облдержадміністрації очільникам ринків та торговельних мереж розповідали як треба дотримуватися карантину через потрапляння Полтавщини до «червоної» зони. Нарада відбулася через те, що у поліції розповіли про ігнорування маскового режиму на ринках тощо.

Loading...