4.02.2022_1

В ангарі біля зупинки «ГРЛ» облаштовували майданчик, де молодь займалася паркуром чи виконувати різні прийоми на велосипеді. Після повномасштабного вторгнення на територію України єдину залу не змогли утримувати й закрили.

Про це 5 вересня розповів ЗМІСТу райдер Євгеній Марченко 

Усе обладнання з ангару вивезли й розподілили між учасниками «клубу», бо після перемоги планують створити нову залу для вуличного спорту.

Створення «місця для паркуристів та райдерів» розпочали у 2021 році. Співзасновник Анатолій Несен розповідав, що до цього 7 років мріяв зробити у Полтаві справжню паркур-залу:

«Зараз холодно і на вулиці немає можливості тренуватися. Від воркаутерів і хлопців, які велосипедами займаються, теж був такий запит. Поролонової ями й турніків під дахом у Полтаві взагалі немає. Усі хотіли, але немає і я знайшов на околиці ангар за прийнятною ціною і задумався. Тоді з райдерами обговорили і почали звозити різні штуки для відпрацювання прийомів».

У лютому автори волонтерського проєкту зверталися за допомогою до містян в утриманні ангара, але після 24 лютого були вимушені згорнути проєкт.

Loading...