Театр імені Гоголя

Комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури підтримала рішення щодо продовження терміну дії контракту з директором Полтавського театру імені М.В Гоголя Олексієм Андрієнком.

Про це 26 березня повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації. 

За словами директорки Департаменту культури і туризму ОДА Ірини Удовиченко, Олексій Андрієнко на цій посаді працює з 2007 року:

«За ці роки було створено вистави, що стали  перлинами репертуару театру. В 2018 році відбулися  прем’єри “Страшна помста”, “Енеїда”, “Політ над гніздом зозулі”. У 2019-му – “Нью-Йорк, Нью-Йорк”, “Собаче серце”, “Лакеї”, “Маруся Чурай”, “Острів скарбів”. У 2020-му – “Виконувач бажань”, “Украдене щастя”, “Юнона та Авось” та створено 9 онлайн-вистав», – сказала Ірина Удовиченко.

Депутати рекомендували Олексієві Андрієнку розробити план розвитку закладу на рік.

Це питання представлять на розгляд чергової сесії обласної ради.

За інформацією на офіційній сторінці театру, Олексій Андрієнко закінчив у 1983 році Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого, спеціальність «Організація планування та управління театральною справою».

З 1990-1992 роки Олексій Андрієнко працював у Тбіліському об'єднанні музичних ансамблів. 1992-1994 та 1995-2003 роки працював у Полтавській обласній філармонії. З 2003 по 2007 рік – заступник директора, а потім і директор Комунального підприємства «Палац дозвілля «Листопад».

Має такі нагороди:

  • Почесне звання «Заслужений працівник культури України» (2009 р.)
  • Орден Святого Миколая Чудотворця Української Православної Церкви (2016 р.)
  • Лауреат Премії імені Миколи Садовського (2018 р.)
Loading...