obkladynka_novorichni_czukerky_9_9_21

Голова Полтавської громади Олександр Мамай сказав, що ухвалив «політичне рішення» і вирішив відмовитися від згадок прізвищ і символів політсил на подарунках.

Про це він повідомив 24 вересня під час сесійного засідання.

«Що стосується проєкту рішення Євгенії Янко. Ухвалюю у присутності депутатів і ЗМІ вольове рішення: на новорічних подарунках для дітей жодного прізвища жодної посади не буде. Не буде».

Загальна ціна наборів з цукерками – 3 млн 796 тис. грн. Їх купують за кошти громади. З тендерної документації закупівлі новорічних подарунків для дітей, відомо, що упаковка повинна містити відповідне макету зображення та написи. На новорічних подарунках школярам цьогоріч хочуть написати:

«З новорічними та різдвяними святами. З повагою, Олександр Мамай».

Тема згадок на подарунках спровокувала обговорення серед депутатів.

«На голосування ставте», – каже депутат Вадим Ямщиков про проєкт рішення за ініціативи Євгенії Янко, яка ініціювала розгляд питання про єдине упакування подарунків для дітей, щоб уникнути політичної символіки.

«Не буду. Я приймаю політичне рішення», – відповів Олександр Мамай.

«Вам вірити. Ставте на голосування», – викрикнув Ямщиков.

«Ти хто такий, що розказуєш, що мені робити?»

«Почитайте регламент».

«На голосування ставити я не буду. Почув? Бо я так вирішив».

«Нехай депутати визначаються. Не ви одноосібно ухвалюєте рішення».

«Може ви вдвох вийдете?», – запропонував Сергій Каплін.

Депутатка Катерина Бабіч сказала, що одноосібне рішення Олександра Мамая треба засвідчити юридично, щоб символіки точно не було. Євгенія Янко висловила вимогу поставити на голосування її проєкт рішення, бо він пройшов 2 депутатські комісії та відповідає законодавству України.

11:49. До міської ради депутати викликали поліцію. Олександр Мамай відмовляється ставити на голосування проєкт рішення про єдине упакування подарунків для дітей. Депутати вважають, що це перешкоджання їхній діяльності.

Нагадаємо, подарунки першокласникам цьогоріч дарували у пакетах схожих на символіку партії «За майбутнє», від якої балотувався Олександр Мамай.

Loading...