Otgku6MvApRnpfLd

За місяць експлуатаційного утримання дороги державного значення Полтава-Олександрія в зимовий період Служба автомобільних доріг планує заплатити одеській фірмі майже 4 млн грн. 13 жовтня Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила про проведення тендеру на експлуатаційне утримання в зимовий період автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава ‒ Олександрія на ділянці км 29+987 – км 70+202. […]

За місяць експлуатаційного утримання дороги державного значення Полтава-Олександрія в зимовий період Служба автомобільних доріг планує заплатити одеській фірмі майже 4 млн грн.

13 жовтня Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила про проведення тендеру на експлуатаційне утримання в зимовий період автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава ‒ Олександрія на ділянці км 29+987 – км 70+202. Орієнтовна вартість виконаних робіт – 4 млн 68 тис. грн.

7 листопада, відбулося розкриття тендерних пропозицій, згідно з яким стало відомо, що у торгах беруть участь дві одеські фірми:

 1. ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» з пропозицією 4 млн 19 тис. 10 грн
 2. ТОВ «Ростдорстрой» – 3 млн 950 тис. 719 грн.

Переможцем аукціону стало останнє, як учасник, який запропонував найменшу ціну. Наразі документацію фірми перевіряє комісія.

Згідно з тендерною документацією, строк дії договору на зимове утримання дороги – до 31 грудня.

Стосовно такого терміну. Як пояснили нам в прес-центрі Служби автомобільних доріг, поточні видатки, які надає держава САДу розраховані на один календарний рік, далі їх не можуть використати, тому й договір з підрядником укладають фактично лише на місяць зимового утримання. Тож, на подальше утримання дороги знову оголосять тендер.

До переліку робіт, які має виконати підрядник входить:

 • приготування протиожеледних сумішей та розчинів;
 • обробка доріг протиожеледними матеріалами при зимовій слизькості та ожеледиці, в тому числі і з метою профілактики;
 • патрульне снігоочищення автомобільних доріг, розчищення їх від снігових заносів, усунення ущільненого снігового шару з поверхні проїзної частини, прибирання і відкидання снігових валів з узбіч;
 • прибирання снігу та льоду на автобусних зупинках, майданчиках відпочинку, павільйонах;
 • чергування інженерно-технічних працівників, робітників, машиністів та дорожньої техніки;
 • щоденне патрулювання на автомобілі;
 • виготовлення, встановлення (переустановлення), відновлення та демонтаж тимчасових снігозатримуючих засобів (щитів, огороджень, сіток)
 • виготовлення, встановлення та зняття сигнальних віх;
 • очищення доріг від снігу вручну;
 • очищення доріг від снігу в складних погодних умовах;
 • очищення дорожніх знаків від снігу та льоду;
 • формування конусів із протиожеледних матеріалів.

Про самого переможця аукціону ТОВ «Ростдорстрой» відомо, що воно входить у групу авторитетного бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова.

Тільки за цей рік автодор уклав з даною організацією 12 угод на ремонт доріг державного значення на загальну вартість 1 млрд 262 млн 364 тис. грн. Причому одеська фірма виконує для САДу Полтавщини більше робіт, ніж для «рідного» одеського.

Нагадаємо, 25 вересня Служба автомобільних доріг у Полтавській області уклала договір з ТОВ «Ростдорстрой» на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава-Олександрія. Вартість робіт складає майже третину мільярда.

Loading...