wxx13Pe0ilofETcA

Департамент будівництва, МІА та ЖКГ Полтавської ОДА оголосив закупівлю робіт з реконструкції третьої ділянки каналізаційного колектору м’ясокомбінату. Відповідне оголошення опублікували на порталі «Рrozorro» у п’ятницю, 11 жовтня. Очікувана вартість реконструкції – 31 млн 35 тис. 613 грн. Аукціон заплановано на 28 жовтня. Із відомостей про обсяги робіт відомо, що за ці кошти підрядник має провести […]

Департамент будівництва, МІА та ЖКГ Полтавської ОДА оголосив закупівлю робіт з реконструкції третьої ділянки каналізаційного колектору м’ясокомбінату.

Відповідне оголошення опублікували на порталі «Рrozorro» у п’ятницю, 11 жовтня. Очікувана вартість реконструкції – 31 млн 35 тис. 613 грн. Аукціон заплановано на 28 жовтня.

Із відомостей про обсяги робіт відомо, що за ці кошти підрядник має провести по вул. Ковпака та по вул. Курчатова:

  • демонтажні роботи;
  • прокласти мережі каналізації відкритим способом;
  • прокласти трубопроводи методом горизонтального буріння;
  • улаштувати 13 круглих збiрних залiзобетонних каналiзацiйних колодязiв;
  • роботи з водозниження та шпунтового огородження.

Також у техдокументації передбачається влаштування тимчасових: мереж каналізації, КНС №1, №2 та електропостачання.

Щоб взяти участь у торгах, учасники мають відповідати двом кваліфікаційним критеріям. Зокрема, вони мають надати документи, що підтверджують:

  • наявність у їх працівників відповідної кваліфікації;
  • наявність досвіду виконання аналогічного договору;

Також учасники мають гарантувати:

  • що під час робіт будуть застосовуватися заходи із захисту довкілля;
  • що фірма має право власності або користування складськими приміщеннями.

За умови здійснення фінансування у повному обсязі завершити реконструкцію мають до 10 квітня 2020 року.

Пригадаємо, раніше реконструкцією цього колектора займалося КП ПОР «Полтававодоканал». Підприємство тричі за 2013 рік проводило процедури відкритих і двохступеневих торгів із закупівлі реконструкції третьої та четвертої ділянок.

Однак, двічі торги з різних причин були визнані такими, що не відбулися. Вдалою стала лише третя спроба від 15 серпня 2013 року. В аукціоні тоді взяли участь ТОВ «Техностар», ТОВ «Будівельна компанія «Техекс», ТОВ «Фінансова компанія «Д.С.»  та ТОВ «ФІРМА ІВА».

І хоча найдешевшою була пропозиція фірма «Фінансова компанія «Д.С.», комітет з конкурсних торгів КП ПОР «Полтававодоканал» відхилив її. Переможцем обрали фірму «Будівельна компанія «Техекс».

За умовами договору, підрядник мав провести реконструкцію ділянок колектора протягом вересня-грудня 2013 року. За це водоканал мав заплатити за третю ділянку 2,08 млн грн (нині, як бачимо, 31 млн грн) та 2,67 млн грн за четверту ділянку.

Однак, у зазначений термін роботи виконані не були. Ба більше, КП ПОР «Полтававодоканал» продовжив фінансувати фірму, перерахувавши їй у 2014 році 1,4 млн грн. Правоохоронці розцінили це як завищення вартості вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт. Крім того, вони виявили, що підрядник був пов’язаний з фірмами, що у яких закупалися матеріали.

Зрештою, у жовтні 2014 року поліція відкрила кримінальне провадження щодо службовців КП ПОР «Полтававодоканал» за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем) та  ч. 1 ст. 222 ККУ (шахрайство з фінансовими ресурсами).

 

Loading...