Крилата ракета
Крилата ракета

Ілюстративне фото

У Середземному морі ворог тримає 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет «Калібр» із загальним залпом – 76 ракет.

Про це повідомляють військово-морські сили ЗСУ.

Також у Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 13 ворожих кораблів, з них 1 носій крилатих ракет із загальним залпом – 4 ракети. А в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні 2 корабля.

Через ворожі обстріли критичної інфраструктури знизилося виробництво електроенергії в Україні. Споживання держави становить приблизно 20 тис. МВт/год, а вироблення нині на рівні 9-10 тис. МВт.

Начальник ПОВА розповів, що нині Полтавщина не виробляє електроенергію. До прикладу, раніше Кременчуцька ТЕЦ виробляла 200 МВт/год, нині не виробляє нічого, тому така ситуація в області. 

На 8 грудня «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області з 00:00 до 7:00 у 267 МВт та з 07:00 до 24:00 в 332 МВт. Однак через дефіцит електроенергії зранку запроваджували спеціальний графік аварійних відключень на 37 МВт, а згодом ГАВ на 152 Мвт.

Loading...