Фото – Reuters

Вадима Шишимаріна звинувачують у вбивстві беззбройного цивільного на Сумщині. У травні Солом’янський райсуд Києва засудив окупанта до довічного ув’язнення.

Росіян подав апеляцію на вирок суду, тому він не набув чинності.

Вадима Шишимаріна звинувачують у тому, що він навмисно вбив беззбройного цивільного, пенсіонера Олександра Шеліпова із села Чупахівка Сумської області. У розпорядженні слідства є зброя Шишімаріна, з якої було зроблено постріл, - автомат АК-74.

За версією прокуратури, він вистрелив у літнього чоловіка 28 лютого, коли той їхав узбіччям дороги на велосипеді. Йому висунули звинувачення за статтею «Порушення законів та звичаїв війни» українського кримінального кодексу. 

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що на Полтавщині провели судове засідання по справі двох російських окупантів, які обстрілювати Харківщину «Градами».

Також за час повномасштабної війни за матеріалами СБУ на Полтавщині до 15 років ув’язнення засудили 9 бойовиків так званої «ДНР», які воювали проти України.

Чоловіків затримали під час звільнення територій Харківщини. Встановили, що вони приєдналися до незаконних збройних формувань на тимчасово окупованій Донеччині. Отримавши зброю та форму російського зразка бойовики у складі окупаційних угрупувань росії відправилися у Харківську область. Там вони брали участь у бойових діях проти українських військ, у тому числі чергували на ворожих блокпостах та облаштовували позиції агресорів.

Loading...