9oHDYhbeG2dZQFVX

Обласний молодіжний центр спільно з Відділом ювенальної превенції поліції Полтавщини та ГО «Центр спеціальної підготовки “Скіф”» оголошують набір на курси самозахисту до жінок. Вони розпочнуться вже з 6-го лютого. Як зазначають на Facebook-сторінці ОМЦ, під час проходження курсу учасниці зможуть опанувати основні прийоми самозахисту та пройдуть психологічний тренінг. Кваліфікований тренер Сергій Скіфов – керівник ГО «Центр […]

Обласний молодіжний центр спільно з Відділом ювенальної превенції поліції Полтавщини та ГО «Центр спеціальної підготовки “Скіф”» оголошують набір на курси самозахисту до жінок. Вони розпочнуться вже з 6-го лютого.

Як зазначають на Facebook-сторінці ОМЦ, під час проходження курсу учасниці зможуть опанувати основні прийоми самозахисту та пройдуть психологічний тренінг.

Кваліфікований тренер Сергій Скіфов – керівник ГО «Центр спеціальної підготовки «Скіф» – має досвід роботи з жінками та дівчатами. Тож він зможе швидко навчити доступним і ефективним прийомам.

Тривалість одного заняття – 2 години. Спеціальної фізичної підготовки не потрібно.

Набір здійснюється у дві групи – від 16 до 23 років та в групу 24+.

Зареєструватися на курси можна, «постукавши» в приватні повідомлення, або ж зателефонувавши за номерами: 0664654867, 0682856248 (Наталія Панченко).

Дедлайн реєстрації – 4 лютого о 20.00.

Loading...