Заступниця мера за рік накопичила на квартиру й автівку, а декларацію помічниці Олександра Мамая перевірить НАЗК

Автор: Анна Єгорова, 16 липня, 18:09

Наталія Сук, заступниця мера Полтави з питань діяльності виконавчих органів у 2016 році витратила понад 900 тис. гривень на купівлю квартири і автомобіля, хоча офіційні доходи і заощадження цього не дозволяли – повідомляє проект «Декларації».

Також нещодавно НАЗК повідомило, що перевірить декларацію Лідії Дубець, помічниці Олександра Мамая, у зв'язку зі зверненням юристів проекту «Тисни!» за даними розслідування журналіста Максима Самойдюка для інтернет-видання «Полтавщина».

Декларація Наталії Сук привернула увагу журналістів тим, що у квітні 2016 року вона придбала квартиру (62 кв. м)  за 530 тис. гривень, а двома місяцями раніше стала власницею нового автомобіля Suzuki Vitara (380 тис. грн). При цьому доходи (207 тис. грн) не склали й половини цієї суми:

  • 180 тис. гривень зарплатні;
  • 1000 грн матеріальної допомоги;
  • 25 тисяч грн, виручених від продажу попередньої машини – «Лади Калини».

Наталія Сук (праворуч)

«Окрім цього, в 2015 році Наталія Сук зберігала 400 тис. гривень готівкою. У 2016 з них залишилося 200. Тобто навіть за умови, що в 2016 році вона не витратила ні копійки і всі її офіційні доходи пішли на купівлю квартири та машини, дефіцит бюджету все одно становить півмільйона гривень», – зазначає журналіст bihus.info Антон Столяров.

До того ж, у декларації за 2015 рік «на балансі» Наталії Сук не було жодної нерухомості.

Лідія Дубець. ІВ

А от на декларацію Лідії Дубець, секретарки та водночас сестри екс-дружини Олександра Мамая, НАЗК звернуло увагу через не зазначені три об'єкти нерухомості. Про це писав журналіст ІВ «Полтавщина» Максим Самойдюк. Своє рішення антикорупційне агентство ухвалило 29 червня. 

 

Опублікована: 16 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація