Заступником директорки Департаменту культури Полтавської міської ради став Ігор Скляр

Автор: Анастасія Добряк, 13 лютого, 14:22

Фото: Ігор Скляр


За посаду начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Скляр змагався з Сергієм Машинським, але під час співбесіди останній відмовився від участі у конкурсі.

Про це стало відомо за результатами конкурсу на заміщення посади у міськраді у четвер, 13 лютого. За його результатами, заступником Олени Ромас став «свободівець», депутат Полтавської обласної ради Ігор Скляр. 

За письмовий іспит Ігор Скляр отримав 20 балів, а на професійному випробуванні оцінки – добре, добре і задовільно. Як зауважив Ігор Скляр, одним з головних напрямків його діяльності буде розвиток спортивної інфраструктури у Полтаві:

«Основним завданням є реалізація напрямків соціального спрямування, які передбачені у роботі Департаменту. На мою думку, необхідно розвивати спорт і сприяти розвитку національно-патріотичного виховання дітей. Важливо спілкуватися з спортивними федераціями».

У свою чергу Сергій Машинський повідомив членам комісії, що вважає Ігоря Скляра більш гідним кандидатом на посаду, тому вирішив поступитися йому місцем.

Раніше він повідомляв ЗМІСТу, що хоче спробувати себе на керівній посаді. Це було зумовлено планами представників ВО «Свободи» зайняти керівні посади у КП «Полтава-сервіс» та в Департаменті культури, молоді та спорту. Ігор Скляр планував претендувати на посаду директора, разом з Оленою Бабенко. Та згодом стало відомо, що він бере участь у конкурсі на посаду заступника Департаменту культури. У 2016 році склала мандат депутатка Алла Федорченко і полтавець зайняв її місце у фракції ВО «Свобода». як депутата обласної ради.

Згідно з його декларацією, він працює у Полтавській обласній клінічна психіатричній лікарні імені Мальцева заступником головного лікаря. За рік отримав 135 тис. 505 грн. У 2019 році придбав автомобіль марки Mazda, 2003 року випуску.

Ігор Скляр був учасником Революції гідності у Києві, служив у зоні АТО у складі полку «Азов» як артилерист.

Опублікована: 13 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація