0K2EOYdFIQ70VsXl

Днями завершили реконструкцію основного ходу, яким швидкісні поїзди прямують з Києва на схід. Роботи проводились на коліях парної горловини станції Вакулинці з боку роз’їзду Кривохатки. Тепер швидкість пасажирських поїздів на цій дільниці зросте вдвічі.

Вхідна горловина станції Вакулинці — це перехрестя, де зустрічаються головний хід із «Полтави-Київської» до Харкова, а також примикає гілка на «Полтаву-Південну».

Через криву дільницю колії швидкість руху поїздів за напрямком Київ—Харків на цій дільниці не перевищувала 40 км/год.

Так, на ділянці переуклали два вхідні стрілочні переводи та привели їх у відповідність з технічними умовами. Також, перенесли дві стрілки на нові ординати зі зміщенням до 30 метрів та спрямили три криві, переставили два сигнали та уклали нові кабелі.

За інформацією медіацентру «Магістраль», завдяки реконструкції максимальна швидкість пасажирських поїздів відтепер зросте до 80 км/год.

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснювали реконструкцію з 22 листопада до 3 грудня.

Причиною тривалого узгодження часу для ремонту колій з усіма задіяними службами став постійний рух поїздів, включно з швидкісними потягами «Інтерсіті+».

Loading...