Депутатська комісія перевірила реанімаційне відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування. Завідувач реанімаційного відділення був п’яним. Після службового розслідування його звільнили із займаної посади.

Раніше головний лікар Сергій Наталенко повідомив, що завідувач реанімаційного відділення Олександр Ткаченко знаходився на лікарняному із гіпертонічним кризом. 

Ткаченко вийшов з лікарняного у понеділок, 26 квітня. Він написав пояснювальну записку. Потім тривало службове розслідування.

Сергій Наталенко каже, що Ткаченка усунули  з посади заввідділення, тепер він обійматиме посаду лікаря. 

Раніше ЗМІСТ писав, що  комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства без попередження виїхали у лікарню. Завідувач відділення Олександр Ткаченко запропонував одному із депутатів оглянути відділення. На це погодилася депутатка міської ради Аліна Савка. За її словами її одягли у спецогляд та повели оглядати відділення. Завідувач був без захисного одягу. 

За словами Савки, вона зрозуміла, що Ткаченко був у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле.  Більше можете дізнатися за посиланням.

Loading...