Збереження пам'яток. Міноборони виділило гроші на ремонт полтавської військової поліклініки

Автор: Каріна Тютюнник, 28 грудня, 14:02

Фото: Пам'ятка місцевого значення особняк поміщика Абаза (Військова поліклініка) (Джерело - uk.wikipedia.org)


Будівлю поліклініки гарнізонного госпіталю по вулиці Майдан Незалежності, 1б, що є пам'яткою архітектури місцевого значення, відремонтують за кошти Міністерства оборони. На реконструкцію, заміну вікон та облаштування покрівлі виділили майже 10 млн грн.

Як повідомляють на Facebook-сторінці громадської організації Save Poltava, лист-відповідь на депутатське звернення з Міністерства оборони отримали сьогодні, 28 грудня.

У документі йдеться про те, що Міністерство вже уклало з підрядником договір на реконструкцію шпиталю. Вартість будівельних робіт складає 6 млн 273 тис. грн.

Крім цього, на заміну вікон поліклініки спрямують 3 млн грн. Кошти передбачені бюджетною програмою «Квартирно-експлуатаційне забезпечення».

Облаштувати покрівлю та замінити вікна медустанови, згідно з листом, мають до кінця 2017 року, розпочати реконструкцію самої будівлі – вже в 2018 році.

Скриншот листа (Джерело - соцмережі)

Довідка

Поліклініка гарнізонного госпіталю, вона ж особняк поміщика Абаза – пам’ятка архітектури місцевого значення. Збудована у другій половині 19-го століття. Її власником був Олександр Абаза – дійсний статський радник. У 1865-1868 роках –  полтавський повітовий предводитель дворянства, у 1872-1888 роках обіймав пост міського голови Полтави.

Опублікована: 28 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація