Ілюстартивне фото
Ілюстартивне фото

Автор – Ігор Ткачов

Під час збору врожаю у Пришибській громаді місцевий фермер знайшов залишки російської ракети С-300. Її збили сили протиповітряної оборони на початку вересня.

Про це розповів начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік 3 жовтня.

Залишки російської ракети знайшли у перші дні жовтня. Після цього фермер повідомив рятувальників про знахідку. Піротехніки прибули на поле, де знайшли уламки й обстежили С-300. Вона виявилася безпечною, тому рятувальники змогли швидко забрати її з поля, а фермер продовжив збір врожаю.

Ракети С-300 росія використовує для ударів по мирним містам. 16 таких ракет рф випустила по Запоріжжю, внаслідок цього загинули 23 людини. Окупанти завдали удару в районі авторинку, а також по пункту зосередження транспорту та людей для виїзду та в’їзду на тимчасово окуповані території.

Зранку 3 жовтня завдали удару ракетами С-300 по Запоріжжю і двох селах у Запорізькому районі, одна людина постраждала, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Як пишуть texty.org.ua, ця зенітно-ракетна система використовує понад 20 варіантів ракет. Зараз Росія використовує ракети з осколково-фугасними боєголовками вагою до 144 кг.

FX-UhAkWIAEqTgU2.jpg

Це дуже ефективна система, яка є частиною ширшого комплексу, що включає, крім ракети-носія, оглядовий радар дальньої дії, командні машини та радар ураження. Елементи системи можуть бути розташовані на відстані до 40 км одне від одного.

Радар дальньої дії може відстежувати об'єкти на відстані до 300 км. Кожен батальйон має 6 пускових установок із 2 ракетами на кожній. За вказівкою з командної машини пускові установки, розташовані якнайкраще, відкривають вогонь по цілі. Радар ураження може наводити до 12 ракет одночасно.

Loading...