«Жыве Беларусь»: у Полтаві сьогодні відбудеться акція солідарності

Автор: Анастасия Мацько, 14 серпня, 10:34

Фото: Масові протести у Білорусі (фото - Фото TUT.by)


Сьогодні, 14 серпня, о 19:00 біля Монумента слави у Корпусному саду відбудеться акція солідарності з білоруським народом «Жыве Беларусь!».

Полтавцям пропонують долучитися. Посилання на сторінку події у фейсбуці – ТУТ

Бажано бути у білому одязі, мати біло-червону символіка та плакати. Буде вільний мікрофон, тож можна буде сказати слова підтримки. Організаторка акції – акторка Театру сучасного діалогу Надія Миколаєнко. 

Білоруси вважають, що вибори фальсифікували

Опис заходу подаємо без змін:

«Від Мінська до Полтави – сотні кілометрів, але висловлення підтримки – це вже допомога у боротьбі за спільні цінності», – йдеться в описі заходу. Після президентських виборів 9 серпня у Білорусі розпочалися масові протести. За офіційними даними державного екзит-полу, досі незмінний президент Олександр Лукашенко здобув 79,9% голосів.

Громадяни, незгодні з результатами екзит-полу та перемогою Лукашенка, вийшли на вулиці, щоб відстояти своє право на чесні вибори. Але в перший же вечір вони зіткнулися з небаченою жорстокістю з боку силовиків.

За різними джерелами, затримано більше 3000 осіб, у тому числі чотирьох українських громадян, є жертви. Протести тривають досі: щодня люди виходять на вулиці у живі ланцюги, будують барикади, перекривають дороги, захищають один-одного від силовиків, працівники державних підприємств страйкують».

Організаторка заходу також написала, що попри те, що від Полтави до Мінська – сотні кілометрів, підтримати білорусів можна бодай словами. Наталія Миколаєнко нагадує учасникам акції про соціальну дистанцію та необхідність маски.

Анонс акції

Опублікована: 14 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація