Загорій_обкладинка_3.12.2021

З червня 2021 року онлайн-видання ЗМІСТ співпрацювало з Фондом родини Загорій задля промоції та розвитку краудфандингової платформи.

Завдяки підтримці Фонду платформа зажила новим життям. Ми активно взаємодіяли з потенційними авторами проєктів: активістами, волонтерами, небайдужими громадянами міста. Вдалося розпочати збори до таких проєктів, як «Стерилізація безпритульних тварин», «Паркова лавка з сонячною батареєю для підзарядки гаджетів», «Перевидання книги “Провінційний архітектор”» та «Дихати, щоб жити. Купуємо кисневий концентратор». І все це – завдяки злагодженій систематичній роботі та підтримці фонду.

Адже, як говорить Катерина Загорій, співзасновниця Фонду: 

«До благодійності потрібно ставитися як до системного явища. Меценати в Україні і 100, і 200 років тому робили добрі справи, але ніхто не систематизував їх. Ми хочемо заповнити цей пробіл».

За пів року було зібрано понад 120 тисяч гривень на проєкти, розміщені на краудплатформі. На деякі з них кошти переказували навіть з-за кордону. 

Крім цього, зросла відвідуваність краудфандингової платформи. А отже, більше людей дізналося і долучилося до втілення міських ініціатив.

Не останню роль у просуванні зборів відіграли відео, створені також за сприяння Фонду родини Загорій. 

Взагалі за 4 роки існування краудплатформи ЗМІСТ зроблено і втілено чимало. Були зібрані кошти і реалізовані такі проєкти, як «Збираємо на спортивний олімпійський лук для участі члена збірної України в”Іграх Нескорених”», «Меблі для центру реабілітації дітей з важкими поведінковими вадами», «Збираємо на костюми для вас, тому що ви захищаєте нас», «Сценарій документального фільму “Бути” про воїнів АТО», «Книга в пам’ять Антона “Енея” Цедіка, воїна-патріота», «Збираємо на облаштування центру відновлення “Кортекс”», «Профінансуй суд проти міськради у справі відходів» та інші.

Про найцікавіші з них можете дізнатися з фільму, що створений також за підтримки Фонду.

 Але ця діяльність і отримані результати були б неможливими безпідтримки активних містян, волонтерів, небайдужих громадян, які долучалися до зборів, поширювали інформацію про них у соцмережах та серед знайомих, таким чином популяризуючи благодійність серед широких мас населення.

«Будь-який успіх суспільства – це сума колективних зусиль окремих громадян, помножена на інтелектуальну енергію еліти, патріотизм і соціальну солідарність населення. А для того щоб цього досягти, потрібне все те, що слугує просвітництву суспільства, виховує в ньому патріотичний дух та увиразнює важливі пріоритети», – Володимир Загорій, співзасновник Фонду.

Тож дякуємо вам і запрошуємо спільно діяти далі для кращого майбутнього нашого міста і країни.

«Благодійність – це не стан душі і навіть не схильність характеру. Це цінність, яку можна виховувати і якою можна керувати», – Гліб Загорій, співзасновник Фонду.

Довідка

Родинний благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності.

Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності в Україні. У цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проєкти й окремі активності. А також упродовж багатьох років родина Загорій передає значну частину своїх прибутків на благодійність.

Loading...