M7dBtHnXnNJ6lR3I

Експерти мають перевірити, хто підписував документацію щодо капремонту будівлі ПОКП «Аеропорт-Полтава» – представник підрядної організації чи ні. Відповідне клопотання слідчого СБУ підтримала суддя Октябрського райсуду Людмила Савченко. Тепер експерт має визначити: Чи належить представнику підрядної організації підпис від імені ТОВ «БК «Центр-Буд» у договорі 03-18/45 від 10 квітня 2018 року та у договорі підряду №03-18/114 […]

Експерти мають перевірити, хто підписував документацію щодо капремонту будівлі ПОКП «Аеропорт-Полтава» – представник підрядної організації чи ні.

Відповідне клопотання слідчого СБУ підтримала суддя Октябрського райсуду Людмила Савченко.

Тепер експерт має визначити:

  • Чи належить представнику підрядної організації підпис від імені ТОВ «БК «Центр-Буд» у договорі 03-18/45 від 10 квітня 2018 року та у договорі підряду №03-18/114 від 13 серпня 2018 року.
  • Чи належить представнику підрядної організації підписи у графі «генеральний підрядник» на актах приймання виконаних робіт та актах вартості устаткування.

Таким чином слідчі СБУ хочуть підтвердити чи спростувати факт підписання службовими особами фірми «БК «Центр-Буд» документів, що стали «підставою для здійснення оплати послуг та робіт, які фактично виконані не були».

Нагадаємо, 9 жовтня 2018 року СБУ відкрила кримінальне провадження за ознаками порушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Йшлося про ймовірні зловживання працівниками Департаменту будівництва, МіА та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації під час реконструкції аеропорту.

Як повідомляв ЗМІСТ раніше, Департамент оголосив про проведення відкритих торгів на капремонт наявної будівлі аеровокзалу ПОКП «Аеропорт-Полтава» з улаштуванням міжнародного пункту пропуску 7 березня 2018 року.

Згодом, 26 березня, відбувся аукціон, переможцем якого визнали фірму «БК «Центр-Буд». Як наслідок, уклали договір підряду на 25,6 млн грн.

Наступні 5 місяців фірма-будівельник проводила зазначені у договорі роботи, які директор фірми «БК «Центр-Буд» включив до довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат, а також актів приймання виконаних будівельних робіт. Ці акти були прийняті інженером технічного нагляду Департаменту. Цікаво, що згідно з прийнятими актами загальна вартість робіт склала лише 22,8 млн грн.

У серпні 2018 року між будівельною фірмою і чиновниками було укладено ще один договір. Він стосувався виконання додаткових робіт, які не зазначали в початковому проєкті.

Сума додаткового договору склала 12,3 млн грн. Хоча згідно з актами виконаних робіт, фірма попросила в ОДА лише 10,5 млн грн. Крім зазначених актів, виявили також акти на закриття прихованих робіт (такі, що приховані іншими роботами). За підрахунками правоохоронців – загалом з бюджету могли «витягти» 3,3 млн грн.

Loading...