M2lFqQi2wMrJeV8x

Сьогодні, 21 лютого, Служба безпеки України оприлюднила матеріали про схему щодо втручання у вибори Президента.

Згідно з матеріалами, механізм підкупу виборців організував народний депутат із Полтавщини, член «Батьківщини» Руслан Богдан.

Для функціонування та реалізації протиправного наміру використовувалась так звана «брудна готівка», отримана незаконним шляхом, повідомляє СБУ.

«Особи, залучені до цієї діяльності, із самого початку усвідомлювали її протиправний характер та передбачену законом кримінальну відповідальність за свої дії», – розповів заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

Реалізація проекту передбачала формування у виборчих округах так званої «піраміди»: керівник сектору – старший виборчої дільниці – «десятки» – «двадцятки», які повинні забезпечити необхідну кількість голосів на користь конкретного кандидата. СБУ встановила, що основним координатором цієї мережі є один із діючих народних депутатів України.

Прізвище нардепа Віктор Кононенко не назвав, щоб «не політизувати ситуацію». Однак на сайті спецслужба виклала документ із прізвищем Богдана.

Джерело - СБУ

«Керівники так званих «польових штабів», серед яких громадяни РФ, України та іноземці, які тривалий час працювали в Росії, де здійснювали організацію виборчих компаній провладних кандидатів і партій. Кошти на підготовку цієї піраміди та звіти про її створення почали надаватися ще до офіційного старту президентської виборчої кампанії», – додав заступник Голови СБУ.

Зі свого боку телеканал «Прямий», посилаючись на власні джерела, повідомив, що організатором піраміди є саме Руслан Богдан.

Додамо, що 16 липня 2016 року соціальні мережі та всеукраїнські ЗМІ сколихнуло скандальне відео, на якому керівник штабу кандидата в народі депутати від ВО «Батьківщина» В’ячеслав Демчук проводить інструктаж для членів ДВК 151 виборчого округу, як заробити на виборах, привівши на дільниці якомога більше «друзів». Винагорода у разі перемоги в окрузі Руслана Богдана була на рівні 200-500 гривень.

UPD 17:00.  Руслан Богдан прокоментував ситуацію наступним чином:

«Історія повторюється з 2009 року. Я вже це проходив, мене тоді звинувачували у всіх смертних гріхах. Жодні не підтвердилися. Брудна технологія, яка зазвичай використовується на виборах. Президенту не хочеться втрачати свою мережу у вигляді України – свого “Рошена”. Раніше вони якісніше підходили до цього питання. Недопрацьовують хлопці. Як тільки закінчуються вибори – це все зникає. Це все чітка брудна технологія, іншого пояснення в мене немає. Всі хочуть облити брудом Юлію Тимошенко. Порошенко просто боїться... Це – провокація. У Президента прокуратура й СБУ – “ручні” Із приводу цього інциденту звертатимусь до правоохоронних органів і суду, ймовірно».

Довідка.

Руслан Богдан, народний депутат України. Був обраний по 151 окрузі Полтавської області від «Батьківщини».

Loading...