Знайди любов та врятуй життя. У Полтаві приймають заявки на благодійний аукціон побачень

Автор: Валерія Бабич, 6 березня, 14:18

Фото: Кожен може подати заявку на участь в благодійному аукціоні побачень (Джерело - flowers-delivery.com.ua)


Благодійний фонд «Серце до Серця» знову проведе благодійний аукціон побачень у Полтаві. Із 1-го по 31-ше березня триває прийом заявок. Торги розпочнуться вже 1-го квітня і триватимуть до 28-го квітня. Виручені від аукціону кошти будуть перераховані на благодійність.

Як повідомляють організатори на сторінці заходу, із 1-го квітня буде проводитися аукціон, де можна буде обрати людину, з якою потім сходити на побачення. Усі охочі зможуть робити ставки до 28-го квітня (включно).

Стартова ціна лоту – 20грн. Ставку можна підвищувати лише на суму кратну 10. Прийом ставок буде проводитися у коментарях під фото. Організатори попереджають, що учасниками повинні бути лише особи, яким виповнилося 16 років. До 30-го квітня потрібно буде сплатити лот. Для найвищих ставок організатори підготували подарунки від партнерів заходу.

Афіша аукціону побачень (Джерело - соцмережі)

Побачення та збір коштів будуть відбуватися лише в Полтаві.

«Якщо ти хочеш зустріти цікаву людину ‒ тобі сюди. Саме тут ти зможеш познайомитися із своєю майбутньою половинкою, а також допомогти діткам, адже всі кошти підуть на благочинність», ‒ зазначають координатори заходу.

На минулорічному благодійному аукціоні побачень вдалося зібрати більше 12 тисяч гривень. Цього року кошти, зібрані на аукціоні перейдуть на допомогу дітям із вадами слуху.

Аукціон буде проводитися на сторінці в Інстаграм. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Опублікована: 6 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація