Знання, яких не дають у школі – у Полтаві завершився перший курс безкоштовного проєкту PROекономіку

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 12 липня, 17:37

Фото: у Полтаві завершився перший курс безкоштовного проєкту PROекономіку


Освітня програма від Полтавської асоціації бізнесу тривала з грудня 2019 до травня 2020 року. Школярі міста мали можливість безкоштовно отримати економічні знання.

Протягом 6 місяців учні 8–10 класів вивчали базові теми з економіки. Навчання проходило у форматі класичних лекцій та семінарів, а також в ігровій формі під час підсумкових неформальних занять.

Безпосереднім втіленням проєкту займалася керівниця Полтавської асоціації бізнесу Ірина Бессарабова. Вона розповіла, що проєкт PROекономіку націлений на формування економічного мислення в полтавської молоді віком 14–15 років.

«Ми долучилися саме до економічного просвітлення молоді, бо ці знання є дуже важливими для формування свідомого та прогресивного покоління молодих людей. Бо поки що бачимо, що ситуація з економічною освітою є складною», – пояснила голова ПАБу.

За словами Ірини Бессарабової, у якийсь момент підприємці-учасники Полтавської асоціації бізнесу прийняли рішення організувати власний освітній проєкт, де школярі могли б отримати доступ до економічних та фінансових знань.

Школярі на навчанні

Навчання проходило у форматі класичних лекцій та семінарів

Перший курс мав 5 тематичних блоків. Куратор проєкту – викладач Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат економічних наук Сергій Степаненко. Він формував навчальну програму та проводив безпосередньо заняття. 

Розповів, що теми обиралися найбільш актуальні для дітей старшого шкільного віку. Основою для формування календарного плану стала книжка «Економіка 8 (9)», видана за підтримки Фонду Бендукідзе. Також були залучені теми зі шкільної економічної програми минулих років.

«За останні кілька років вивчення економіки в освітніх закладах зменшилося. У школах цей предмет практично не викладають. Хоча базові економічні знання, на мою думку, потрібні кожній прогресивній людині», – поділився викладач своїм баченням.

Школярі на навчанні

На карантині організатори змінили формат проєкту на дистанційний. Діти долучалися до занять онлайн через ZOOM-платформу. Після завершення програми учасники мали виконати низку підсумкових завдань для контролю, щоб отримати сертифікат про проходження курсу. Загалом, за словами організаторів, повністю пройшли курс 23 школярі.

Дистанційне заняття

Нещодавно на сторінці Полтавської асоціації бізнесу випустили відеоматеріал із коментарями організаторів проєкту та враженнями учасників.

А також оголосили про розширення освітнього проєкту та запуск курсів:

– PROекономіку;

– PROмаркетинг;

– PROменеджмент.

Наразі на інстаграм-сторінці проєкту проходить розіграш книг для навчання та саморозвитку. Набір учасників на нові курси планують провести в серпні, а початок занять – з вересня.

У Полтаві завершився перший курс безкоштовного проєкту PROекономіку

Опублікована: 12 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація