Школярі з Полтавщини на змаганнях
Школярі з Полтавщини на змаганнях

(Фото – Департамент освіти ПОДА)

З квітня по липень школярі брали участь у III літній Гімназіаді України.

124 учасники з Полтавщини змагались в 11-ти видах спорту – бадмінтон, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, тхеквондо, чоловічий і жіночий футбол, шахи, вільна боротьба та греко-римська боротьба. Про це повідомляє 29 липня Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Полтавські учні вибороли 33 медалі (9 золотих, 7 срібних, 17 бронзових), здобули 231 очко і в загальнокомандному заліку вперше посіли ІІІ місце в другій групі областей.

Переможцями  та призерами ІІІ літньої Гімназіади України стали:

Дзюдо:

  • І місце – Єлизвета Ізосімова (школа  №1 м. Горішні Плавні);
  • ІІ місце – Катерина Гнатенко (Полтавська гімназія №33);
  • ІІІ місце – Марія Невзорова (школа №5 ім. Л.І. Бугаєвської м. Горішні Плавні);
  • ІІІ місце – Ярослав Омельченко (школа № 2 м. Горішні Плавні);
  • ІІІ місце – Богдан Омельченко (школа № 2 м. Горішні Плавні).

Легка атлетика:

  • І місце – Владислав Скочко (Пирятинська школа №6);
  • ІІІ місце – Владислав Скочко (Пирятинська школа №6);
  • І місце – Ірина Безсмертна (Пирятинська школа №4);
  • ІІ місце – Олександра Нестеренко (Лубенська школа №1);
  • ІІІ місце – Олександр Нестеренко (Лубенська школа №1);
  • ІІІ місце – Давид Кулаковський (Кременчуцький ліцей-інтернат №21 «Старт»);
  • ІІІ місце – Аліна Коваленко (Кременчуцький ліцей №25 «Гуманітарний колегіум»);
  • ІІІ місце – Софія Костенко (Пирятинський ліцей);
  • ІІІ місце – Вікторія Тараненко (Пирятинська школа №6);
  • ІІІ місце – Данило Гузь (Лубенська школа №6).

Плавання:

  • І місце – Катерина Семенова (школа №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні);
  • І місце – Катерина Семенова (школа №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні);
  • ІІІ місце – Анна Болсуновська (школа №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні).

Тхеквондо ВТФ:

  • ІІ місце – Катерина Ступак (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • ІІІ місце – Ліна Когут (Полтавська гімназія №17).

Боротьба греко-римська:

  • ІІІ місце – Сергій Педенко (Демидівська школа Решетилівської міської ради);
  • І місце – Богдан Мирний (Кременчуцький ліцей №6 «Правобережний»);
  • ІІ місце – Ілля Семенцов (Кременчуцький ліцей №6 «Правобережний»);
  • ІІ місце – Денис Трудненко (Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника);
  • ІІ місце – Андрій Середа (Миргородська школа №9 ім. І.А.Зубковського).

Боротьба вільна:

  • І місце – Надія Соколовська (Полтавська школа №4);
  • І місце – Владислав Чорновіл (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • І місце – Данило Тягло (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • ІІ місце – Артем Оксем (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • ІІІ місце – Руслан Кашкалда (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • ІІІ місце – Іван Добровольський (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14);
  • ІІІ місце – Микита Бурлаков (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14).

Загалом у Гімназіаді від Полтавщини взяли участь учні Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Пирятина, Лубен, Миргорода та Решетилівської громади.

Loading...