Харків, вересень 2022
Харків, вересень 2022

(Фото – Manu Brabo)

Харків’янина затримали на передачі інформації про пересування української техніки російському військовослужбовцю Ігорю й посади в СІЗО. Він намагався оскаржити це рішення у Полтавському апеляційному суді.

Про це відомо з ухвали суду.

З 8 до 15 березня у «Телеграмі» харків’янин передавав окупанту відомості щодо розташування в Харкові особового складу ЗСУ, а також про їх переміщення. Він вказував точні місця із відмітками на карті влучань артилерійських та авіаційних боєприпасів, випущених зс рф, що дало змогу росіянам коригувати вогонь по Харкову. Йому обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Адвокат підсудного намагався оскаржити це рішення, бо вони вважають, що вона у злочині не доведена. Мовляв, харків’янин взагалі не знав ким є Ігор, номер абонента в месенджері не відображався. Обвинувачений «не усвідомлював протиправний характер своїх дій». Він нібито думав, що спілкується з громадянином України, який хвилюється за Харків.

Нині підсудного підозрюють у державній зраді, а Полтавський апеляційний суд не побачив підстав, щоб звільнити харків’янина з-під варти, тому відмовив у тому, щоб його випустили.

Loading...