Зупинки з табло чи табло поруч: як у Полтаві змінюватимуть вже існуючі конструкції

Автор: Вікторія Баберя, 9 серпня, 16:11

Фото: Нові зупинки (фото - Ужгородська міська рада)


За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, наразі ще триває обговорення, як саме замінити вже встановлені зупинки.

Загалом, є два варіанти:

  • зупинка буде безпосередньо з табло, на якому буде висвічуватися номер маршруту та час прибуття;
  • поруч із зупинкою буде встановлюватися табло із безпосередньою інформацією.

«Я думаю, що ми підемо другим варіантом, оскільки він дешевший. Ми спершу зробимо цю ідею, а потім реалізуватимемо разом із зупинками», – пояснив Олексій Чепурко на комісіях минулої п'ятниці, 2 серпня.

Відповідно до цього є різні можливості для закупівлі зупинок: інвестиційний (за кошти підприємців) та за бюджетні кошти.

Щодо першого варіанту, то йдеться про придбання та встановлення зупинок підприємцями з подальшою можливістю розміщення на конструкціях рекламних бордів, аби компенсувати понесені витрати. По такому принципу все встановленні зупинки в Києві, Харкові, Тернополі, Львові.

Олексій Чепурко

«Другий варіант – купуватимемо зупинки за бюджетні кошти. Маю надію, що знайдеться інвестор, який затверджені нами зупинки поставить за свої кошти», – додав заступник міського голови з питань ЖКГ.

Пригадаємо, ще в квітні Олексій Чепурко говорив, що вже є макет нових зупинок та досвід інших міст, де вже обладнали «розумні» зупинки. Але коштів на них на 2019-й не передбачено, оскільки цьогоріч виділили близько 80 млн грн на закупівлю комунальної техніки і 25 млн грн. на закупівлю нових автобусів.

Він зауважував, що у 2020-му як мінімум половину з вищезазначених грошей на наступний рік все-таки пустять безпосередньо на транспортну систему, і встановлення зупинок із електронним табло і графіками руху.

Крім того, на сесії міської ради 5 липня депутати затвердили зміни до програми ЖКГ. З-поміж усього іншого, кошти виділили на поточний ремонт павільйонів на зупинках громадського транспорту. Йдеться про 300 тис. грн, які витратять на відновлення зламаних лав, полікарбонатних конструкцій самих зупинок по «кільцю».

 

Опублікована: 9 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація