Онлайн-школа фасилітації стратегічних сесій

Ця школа стане навчальним майданчиком для огляду моделей та методів для стратегічних сесій, а також для ознайомлення з Toolbox for citizens, який є DIY набором методів для команд та організацій.

  • 13:00
Loading...

Якщо ви шукаєте компактного огляду сучасних підходів до формування стратегій, а також прагнете поповнити свою скарбничку методів для стратегування та організаційного розвитку — вам сюди.

Ця школа буде корисною:

  • для фасилітатор_ок, експерт_ок, коуч_инь, менеджер_ок, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проєктів або інших організацій, які тяжіють до горизонтальних ієрархій;
  • для тих, хто планує розібратися з питаннями стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому.

Вартість складає 2 тис. 500 грн при умові оплати до 14.08.2021 року за тарифним планом “Ранні пташки”. З 15.08 вартість за тарифом «Стандарт» – 3 тис. грн. Це 833/1000 грн на сесію, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерок. А ще — ця програма та простір зроблені з любов'ю до теми фасилітації та з безкомпромісною орієнтацію на якість, що не вимірюється матеріальним відповідником.

Програму школи розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція INSHI / ІНШІ. За всіма додатковими питаннями можна звертатися в дірект.

  • 13:00
Loading...