Відновити перекриті проїзди у дворах


Деякі несвідомі, а, іноді, і занадто свідомі, іншими словами, "круті" громадяни і групи громадян створюють для себе тихі умови для життя вільного від шуму  транспорту, натомість створюючи певні, м'яко кажучи, незручності для інших громадян і, що ще більш прикро, для рятувальних, комунальних і інших служб. Хто з нас не ставав свідком випадків, коли рятувальна, а я сюди включаю і швидку медичну допомогу, техніка не могла проїхати через закриті проїзди, втрачаючи дорогоцінні хвилини для надання допомоги. А іноді заручниками таких ситуацій стають діти, коли із-за перекритих проїздів потоки транспорту повз дитячі майданчики збільшуються втричі. А діти, іноді зовсім неочікувано, вискакують на дорогу.

Наведу яскравий приклад: дитячий майданчик, який облаштовваний між будинками 39а та 39/91 по вул. Великотирнівській та буд. 4 пров. Космічного. Ситуація ускладнюється наявністю великої кількості магазинів у 9-поверхівці по вул. Великотирнівській 39а, до яких постійно під'їздить великовантажний транспорт, який іноді не може розминутись і вимушений, також, проїздити в один з трьох вільний проїзд повз дитячого майданчика. Певний, що подібна ситуація склалася в багатьох дворах нашого міста.

Ситуація на місцях, а саме у дворах та прибудинкових територіях потребує втручання влади. Вважаю за необхідне переглянути, особливо в районах розміщення супермаркетів (а в районі описаному - АТБ, Рідне село, Хуторок, Ева, Градус, та багато поменших), розміщення проїздів, стоянок з розумним логістичним підходом і врахуванням інших вимог сьогодення.

Так, доцільно було б відкрити проїзд в арку між будинками 39а та 39/91 по вул. Великотирнівській і повз АТБ, відкрити проїзд повз будинок 93 по вул. Половка та повз буд. 2 по пров. Космічному. А також відкрити проїзд у двір між будинками 93 та 95 по вул Половка.


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

РеєстраціяОпубліковано: Сергій Шатило
Дата публікації: 9 березня 2018, 19:14

59 зібрано Підписанти
24%
250 потрібно

Підписати петицію