За місяць австрійська організація стерилізувала в Полтаві понад 300 безпритульних тварин

Автор: Вікторія Баберя, 28 червня, 12:12

Фото: Чотири лапи стерилізували полтавських безхатніх тварин (Джерело - PharmNews)


Уже втретє в Полтаві працювала австрійська благодійна організація «Чотири лапи», яка займається стерилізацією безпритульних тварин у місті.

За словами голови наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи», директорка БО «Юний європеєць» Майї Матвеєвої, цього разу працівники стерилізували більшу кількість тварин, аніж під час попередніх візитів. Протягом місяця, з 29 травня по 27 червня, в Полтаві стерилізували понад 300 безпритульних чотирилапих.

«За місяць члени організації стерилізувала 318 тварин. Крім цього, вони прививали, обробляли від паразитів (бліх, кліщів та глистів)», – говорить Майя Матвеєва.

У 2013 році «Чотири лапи» за три тижні стерилізували близько 250–260 особин, а у 2015 році – 120–130 тварин за два тижні.

Крім того, спеціалісти австрійської організації займалися ідентифікацією тварин. Невдовзі вони передадуть третю базу даних безпритульних тварин у Полтаві. Там будуть вказані контактні дані опікуна або місце розташування тварини, колір, вік.

Нагадаємо, вже з 2 липня в Полтаві стартує реєстрація домашніх тварин. ЗМІСТ вже розповів про процедуру реєстрації та вартість послуги.

Опублікована: 28 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація