rYQT5JSlnkDWHEBJ

Цікаво, наскільки сучасна інформатизація нівелює цінність професій. Internet, on-line бібліотеки, бази інформаційних даних, електронні книги – це прекрасно, адже тепер ми знаємо всього потрохи і можемо самостійно вирішувати безліч побутових і не дуже проблем.

Але чи є різностороння і начитана людина «майстром на всі руки»? А слід зазначити, що від такої «начитаності» страждають працівники все більшої кількості сфер: юристи, вчителі, лікарі, швачки, дизайнери  і навіть будівельники!

Цей допис я не хочу присвячувати важливості своєї роботи, а тільки спробую показати, як це виглядає моїми очима, жодним чином не наполягаючи на істинності такого погляду.

У багатьох з Вас можуть бути свої особисті причини не отримувати професійну правничу чи іншу професійну допомогу. Кожна з цих причин має право на життя, адже плюралізм думок і поглядів ніхто не відміняв.

Але лише задумайтесь: Вам треба замінити розетку – Ваш вибір youtube! У вас почало колоти в боку – Ви читаєте Вікіпедію! Вам треба перекласти документ – google-перекладач Вам на допомогу!

Звісно, мода на hand-made сьогодні в тренді, та чи дійсно доречно застосовувати його не лише до плетіння та прикрас?

Чи ця інфографіка про Вас? Якщо так, моя безкоштовна юридична порада – рано чи пізно Вам все ж знадобиться адвокат, і нехай краще рано… Якщо ні – я Вас вітаю!

У будь-якому разі, welcome до професіонала, адже перш за все мета адвоката – це допомога.