WDkuen1k8CknRWWU

«Але доки ми платимо за власну смерть, у вас і далі буде робота»

Сергій Жадан — Тамплієри

29 квітня 2018 року серед білого вихідного дня, приблизно з 11 до 12 години, на моє життя був здійснений замах. Їх було тороє, фізично міцних, блискавично швидких, з добре напрацьованими, для виконання групового завдання, спільними діями. Вони увірвались у будинок і пересувались у ньому ніби-то точно знаючи його планування. Одягнені у чорну форму спецпризначенців, у балаклавах, з газовими балончиками, дубинками і, як з’ясувалось пізніше, з пістолетом.

Під час бійки( це я собі дифірамби співаю, яка там бійка- жорстоке побиття) я в повній мірі зміг оцінити високий рівень їх спеціальної підготовки. Зламані кістки обох рук, лівої ноги, розбита голова. Медичними термінами це звучить так— виявлено тiлеснi ушкодження трьох груп: тяжкi тiлеснi ушкодження, за ознакою небезпечностi для життя в момент ix спричинення, середнього ступеню тяжкостi, за ознакою довготривалого разладу здоров'я та легкi тiлеснi ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Бажаючі подивитись мої закривавлені фото та дізнатись більше деталей про напад зможуть знайти подробиці цієї події в мережі інтернет. Чому я почав з цих, вже багатьом відомих деталей, спробую пояснити серією невиличких блогів. З невеличкими перервами, аби надати можливим опонентам час на відповідь.

У вівторок, 5 лютого, по своїй ініціативі, я ознайомився з 4 томами об'єднаного кримiнального провадження № 12018170090001392 (частина 1 ст. 121 КК України) внесеного до єдиного реестру досудових розслiдувань 29.04.2018 за фактом умисного спричинення тiлесних ушкоджень та незаконного проникнення на територiю домоволодiння. Справа знаходиться в проваженнi слiдчого вiддiлу Кременчуцького вiддiлу полiцiї Головного управлiння Нацiональної полiцiї в Полтавськiй областi.

Дев’ять місяців йде розслідування за участі сотень співробітників поліції, прокуратури, експертів. Складно підрахувати, але мені здається, що платникам податків це розслідування вже коштує мільйони гривень. З різним рівнем активності, але періодично проводяться допити, опитування сотень людей. Іх відривають від роботи, повсякденних справ. Не знайомі мені люди витрачають на мене дорогоцінні хвилини свого життя замість приємного спілкування з коханими, дітьми, друзями. Приношу всім цим людям вибачення за завданні незручності, тому що не впевнений, що це зробили співробітники поліції або прокуратури.

Я, мої родичи та друзі, однопартійці та громадські діячі яких слідчі запрошували на зустріч доклали максимум зусиль аби допомогти слідству. Щира, від всього седця велечезна подяка вам друзі за підтримку!

Кременчук хоча і велике місто( більше 200000), але завдяки привнесеним і підтриманим панівною політичною елітою КДБешним традиціям тотального контролю та розголуженої мережі сексотів отримати потрібну правоохоронним органам інформацію не складно, звичайно якщо є мотивація, чи бажання професійно виконувати свої обов’язки.

Десятки років я не маю ні з ким ніяких підприємницьких справ, грошових забов’язань, чи боржників, битових конфліктів чи ворогів. Номеру мого мобільного телефону вже 19 років.

Едине чим я активно займаюся з 2017 року, це політика. Звичайно можна поставити під сумнів мою версію.

Дев’ять місяців достатній термін для отримання з відкритих та закритих джерел необхідної інформації про родичів, коло минулих бізнес контактів, усіх сусідів, просто знайомих. Настав час підводити підсумок. Згадати свої публічні заяви, офіційні та неофіційні виступи високопосадовців, правоохоронців та представників панівної політичної еліти.

У той же день, близько шостої вечора, я півідомив суспільство та слідчих про політичні мотиви замаху на моє життя. Будучи притомним згадуючи своє життя, оцінюючи професіоналізм нападників роблю публічну заяву-

 Нагадаю, що замах відбувся 29 квітня 2018 року, у вихідний день. Вихідними днями були 30 квітня та 1 травня. На роботу вийшли 2 травня. Звертаю увагу не для того аби розповісти про свої відчуття в лікарні у вихідний день, а тому, що перша реакція посадової особи відповідальної у Кременчуці за захист охоронюваних Конституцією та законами України прав і свобод громадян начальника, на той час, Кременчуцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області Віталія Ботвини відбулася 2 травня. Почитайте, будь ласка заяви Ботвини, коменти теж. Звертаю увагу, що Ботвина використовує звичайний для політтехнологій прийом, він просто заперечує очевидні факти- планування, стеження, збір інформації про мої місця перебування, створення та тренування злагодженої групи ну і т.і. Спеціалісти знають, як готуються такі спецоперації, скільки вони коштують і який рівень прфесіоналів потрібний для виконання такого завдання. Важливе уточнення- пан Віталій не є кременчужанином, я з ним особисто не знайомий, спільного кола друзів не мав і не маю. Призначений на посаду у Кременчук 7 листопада 2017 року. Чому я на це звертаю увагу? Тому, що як і в лікарні так і в поліції, чи прокуратурі у вихідні та святкові дні всі великі цебе відпочивають. Якщо він особисто мене і моє коло близьких та друзів не знає, не знає історію мого життя, а отримані дані з відкритих державних реєстрів про наявність майнових чи боргових забов’язаннь, або судових суперечок відсутні, то я не можу уявити ніякої іншої версії, крім такої, що він озвучив раніше підготовлену і надану у вихідні дні інформацію і скоріш за все не у рабочому кабінеті. На цьому місті, шановні друзі, я зроблю паузу. Ненадовго.

Дякую за увагу!

Дякую редакції сайту Зміст за можливість бути прочитаним вашою великою аудиторією!