bronnikov

У багатьох людей, завжди виникає питання:

«На який гурток віддати свою дитину?».

Так склалось, що коли запитують про це саме мене, то в мене відповідь одна:

«На бальні танці!», не обізнані в цьому люди відповідають : «А чому саме на бальні, чим вони відрізняються від інших видів танців, та взагалі, чим відрізняються від усіх інших видів спорту?».

Тоді я впевнено можу відповісти, що саме бальні танці, як прийнято казати, бально-спортивні танці, – це не тільки спорт і танці, а це і краса, і мистецтво, і пластика, і навіть сила, і не тільки для дівчат, але і для ХЛОПЦІВ!

Чому саме для дівчинки – всі й так вже давно розуміють, що це гарна постава, виразність рухів, постава, розтяжка, гарна хода… Це і манера поведінки, інтелект, витривалість – можна багато факторів перераховувати. А от що більше за все накаляє, так це те, що необізнані люди вважають, що танці – це не для хлопця, і особливо не для чоловіка – типу крутити задом, а ще гірше, розвиваються жіночі манери. Спробую розвіяти цей міф!

Що таке в нашому суспільстві «Чоловік»?

Звісно ж, чоловік – це вміння «дати по морді», а мужність – це «давати всім по морді завжди», а також ганяти м’яча, тягати залізо, ну і т.д. Але на мою думку, це не найважливіші ознаки «мужнього чоловіка».

Наприклад, не всі знають, що під час виконання танцю джайв (вивчаємо в нашій студії), швидкість рухів танцюристів можуть досягати 10 км/год, при цьому пульс може підвищуватись до 190 ударів на хвилину! Танцюристи можуть знаходитись у стані з підвищеними показниками довгий час – від 30 хвилин і більше, це якщо говорити за витривалість... Ці показники, на секундочку, можна прирівнювати до біатлоністів, велосипедистів, марафонців. Навіть більше, бальні танці мають комбінований характер навантажень – аеробних, анаеробних і змішаний періоди роботи організму дозволяють видозмінювати всі ланки системи кисневого забезпечення організму.

Тому бальні танці – це спорт. Саме тому чоловіки, які наважуються стати бальниками, вони перш за все стають спортсменами! Безперечно, бальні танці – це гарні костюми, гарні працюючі ніжки партнерок, гарні зачіски, але якщо ви подивитесь на широку спину стандартиста, який виконує вальс або танго на паркеті, або як партнер огортає свою тендітну партнерку своїми плечима в танці румба, а ці погляди та галантні манери, а погляд... Звісно, це красиво!

А ще, бальники – інтелектуали: вони відчувають та розуміють всі процеси, які відбуваються з їхнім тілом, а також вміють прораховувати всі свої кроки наперед, коли їх в композиції безліч.

Хоч і бальні танці завжди належалис до елітного виду спорту (хоча справа не в тому, що дешево або дорого-багато), а в тому, що це люди думаючі, які приймають культуру і транслюють цінності навколишнього світу.

Танцюристи спортивних бальних танців, завжди ставлять для себе цілі та досягають їх, тримають слово, не кидають справи на пів дорозі. Вони мають стрижень, який формується цілою системою внутрішніх і зовнішніх факторів, в якій, звісно, є заняття спортивно-бальними танцями з раннього віку. Так що, шановні батьки, мами й татусі: якщо у ваших сім’ях підростає бальник, або вже сформований чоловік-бальник, розвійте стереотипи в собі, а не в ньому.

Я дуже вдячний своїм батькам, за те, що віддали мене в цей спорт майже тридцять років тому, за те, що не шкодували свого часу, сил та грошей на те, що з мене виросла гідна та вихована людина! Чоловік – це не «танцюрист» або «боксер», тим паче зараз, коли в нашому сучасному світі дуже багато жіночних чоловіків. Чоловік – це про взаємовідносини з собою, зі своєю улюбленою справою, з навколишнім світом і дорогими для тебе людьми! Тому танцюйте з нами, з КСТ «Авіа-Денс», який знаходиться за адресою: м. Полтава, Левада ( Сільпо), проспект Миру 30 - А, ТЦ «МиР», 2-й поверх, за меблевим кварталом.

Та й будьте щасливі!