10 (6)

Я підтримую Сергія Стерненка. Його діяльністю я захоплююся давно. Учора він отримав 7 років позбавлення волі через те, що став «неугодним» комусь, і через непрацюючу судову владу в Україні.

Цьому так тішилися Кива і всілякі ''рабіновичі'', що це означає, що людина ця правильна. Якщо для них поганий, то для України – хороший.

Учора Стерненко отримав реальний строк за власну позицію і переконання. Він не зупиняється, рухається вперед, хоча тиск на нього шалений. Завдяки підтримці суспільства він це витримує, і тому необхідно виходити на акції протесту.

Стерненко – приклад молодої людини, яка за власні переконання готова йти до кінця. Знаєте, він разом з однодумцями робив неймовірні речі в Одесі. Розумієте, Труханов – це не Мамай. Це люди, які можуть вбити, вивезти, спалити. Це для них нормально. А він для них є кісткою в горлі.

Він міг би виїхати з країни через напади, які на нього здійснювали, але він тут. І за це його варто поважати.

Я був на протесті на його підтримку. Там була молодь, яка не просто прийшла двіжувати, а молодь, яка свідомо прийшла вимагати справедливості. Молодь, яка розуміє, чого хоче, яка готова брати відповідальність. Вони готові не просто говорити. У кожного є такі кейси, що більшість держслужбовців навіть частини такого досвіду не мають. Суспільство дорослішає. Ми не можемо швидше пройти цей процес, але еволюція точно є. Ми це наздоганяємо і приходимо до розуміння, що окрім нас цього ніхто не зробить.

Ми виходили на протест також через українські суди. Ми бачимо, що без справедливих судів далі нічого немає. Ми можемо зробити класну медицину чи поліцію, але коли немає судів – реформи розваляться. Бо суди можуть знехтувати все і всім. Стерненко власним прикладом показав, що ми на точці неповернення. Особисто для мене це все, кінець, переломний момент. Людина отримує 7 років, бо він «неугодний». Це просто щось, чого я пояснити не можу.

У суботу, 27 лютого, я поїду до Києва на протест у підтримку Сергія Стерненка. Це моє право на протест, яке не може обмежити ніхто. Це як право жити. Це право висловити позицію.

Держава може помилятися. Коли ми бачимо, що щось іде не так, то ми маємо говорити. Ми ходимо на вибори і маємо коригувати усе, що відбувається у час між виборами. Ми маємо висловити протест, бо ми залежимо від рішення суддів. Зрозумійте, якщо немає справедливих судів, то у райвідділках вбивають і ґвалтують.

Якщо ми хочемо справедливі суди, то ми маємо виходити і говорити про це. Немає хороших чи поганів судів. Вони мають бути справедливими. І доки іменем України виносять кричущі і абсурдні вироки, я готовий висловлювати свій протест, боротися за #ВолюСтерненку. Бо завтра цей же суд скасує санкції на Медведчука і проросійські канали. Навіть не сумнівайтеся.